Společenstvo drobného podnikání bylo ustaveno valnou hromadou dne 15. 2. 1990 a zaregistrováno jako občanské sdružení v rejstříku Ministerstva vnitra ČR. Jsme dobrovolné, nezávislé zájmové, nepolitické, samosprávné profesní sdružení.

Seznamte se

Michal David

Michal David

předseda SDP

S drobným podnikáním jsem začal již v roce 1999 a stihl jsem ještě zažít nadšení prvních živnostníků z možnosti svobodného podnikání. Postupem času jsem z mikro firmy vybudoval malou společnost, která ve svém oboru patří k nejúspěšnějším na českém trhu. Vzhledem k tomu, že Společenstvo drobného podnikání přispělo významnou měrou k mému úspěchu, rozhodl jsem se vrátit něco zpět a své zkušenosti předávat dál, nejen mladší generaci podnikatelů. Největší výzvou pro drobné a malé podnikatele je skutečnost, že si nemohou dovolit držet aparát ke každé zákonné povinnosti. Mnohdy tak bývají zcela pohlceni administrativou k povinným evidencím, revizím, kontrolám a další navazující agendě. S tím vším jim v SDP pomáháme.

Aleš Vaněk

Ing. Aleš Vaněk

Místopředseda SDP

Podnikat jsem začal ihned po sametové revoluci, jakmile to bylo možné. Zažil jsem všechny ty turbulentní roky, hledání cest i vítězná řešení. Podařilo se mi vybudovat několik společností, které úspěšně fungují dodnes. Nadále podnikám i jako živnostník v několika oborech. Díky těmto letitým zkušenostem jsem přesvědčen o tom, že jsem schopen pomoci v rámci SDP malým a středním podnikatelům na jejich cestě k úspěchu.

Přidejte se k nám

Podnikáte, vedete vlastní firmu a nyní byste rádi předávali své zkušenosti a know-how ostatním? Pomozte nám vytvářet transparentní a přátelské podnikatelské prostředí v ČR. Podporujte kolegy z oboru na jejich vlastní podnikatelské cestě. Rádi vás zapojíme do aktivit našeho sdružení.

    Vaše zpráva už letí k nám. Ozveme se vám co nejdříve zpět.

    OK